VYRÁŽÍME DO KLUBŮ

V uplynulém roce jsme zažili naše největší turné v halách velkých českých měst a nyní je na čase vydat se i do těch menších a haly vyměnit za kluby. Těšíme se na vás v Krnově, Sušici, Karlových Varech, Plzni, Prostějově, Herálci, Písku a Jičíně. Od března do května na viděnou na klubovém turné Není nám do pláče v naší nové sestavě! Lukáš Pavlík na bicí, Tomi Okres na baskytaru a Honza Steinsdörfer na klávesy. Kluci, vítejte v kapele!

Letos nevynecháme ani festivaly! V dubnu to odstartujeme na Ústeckém Majálesu, pokračovat budeme na Votvíráku, Holešovské regatě, Polanka Festu, Okoři, Pekelným ostrově, Vysočina festu, Paráda festu, Výrava festu, Jatka festu, v zámeckém amfiteátru Strážnice a Létofestech.
A kromě toho chystáme i něco speciálního – Přehrady Fest – festivaly v krásném prostředí přímo u vody: 20.–21. 7. na Slapech a 2.–4. 8. u Vranovské přehrady.

Tak brzy na viděnou! Těšíme se!

Michal, Franta, Lukáš, Tomi a Honza

Fotky

Album

chinaskineni-nam-do-place

Není nám do pláče

Potkal jsem tě po letech

Já nebo ty

Tamaryšek

Venku je na nule

Naposled

Propan s butanem

Řítím se do pekla

Adieu

Hoří Hollywood

Záhada 

Kapela z Aucklandu 

Kontakty

Booking

Martin Pokorný
+420 603 298 941
martin.pokorny@brainzone.cz

Management

Ladislav Vajdička
+420 722 942 248
ladislav.vajdicka@brainzone.cz

David Tkáč
+420 722 909 424
david.tkac@brainzone.cz

Martin Pokorný
+420 603 298 941
martin.pokorny@brainzone.cz

Milan Pešík
+420 602 654 707
milan@mars-promotion.cz

PR

Roman Helcl
+420 603 345 698
roman.helcl@brainzone.cz

Marta Říhová
+420 602 283 501
marta.rihova@brainzone.cz

Kapela

Michal Malátný
michal@chinaski.cz

František Táborský
franta@chinaski.cz

Jan Steinsdörfer
honza@chinaski.cz

Lukáš Pavlík
lukas@chinaski.cz

Tomi Okres
tomi@chinaski.cz

Není nám do pláče díky:

Sazka
ČPP
Renault
logo-prima-200
Ticketlive