Management & booking:

Hana Petřinová, tel.: 724 294 848, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , http://www.petrinova.cz

PR management:

BrainZone Promotion, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , http://www.bzpromotion.cz

Booking Slovensko:

Mgr. Miroslav Čevela, tel. sk: +421 905 619 323, tel. cz: +420 736 208 882, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marketing:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kapela:

Michal Malátný / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , František Táborský / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Petr Kužvart / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Štěpán Škoch / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Ondřej Škoch / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Otakar Petřina jr. / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fanclub:

http://fanclub.chinaski.cz

Pro pořadatele:

Technické a organizační podmínky: stáhnout
Repertoárový list: stáhnout
Promo fotky: stáhnout